pá 9.11.2012 |

Zápas Lovosice - Brno

Utkání 6. kola dohrávalo dnes Brno v Lovosicích. A právě Severočeši si připsali velecenný skalp – první porážku letos tak suverénních Brňanů. Ještě na konci prvního poločasu se ale zdálo, že body poputují opět na jižní Moravu. Přitom vstup do utkání se vydařil lépe domácímu celku. Škvařilovi s Berkou se střelecky dařilo (4:2). Hosté vyrovnali ve 13. minutě (6:6) a v závěru první třicetiminutovky stáhli vedení sérií čtyř branek z dílny Mičola – Barabáš na svou stranu házenkáři králova Pole. Domácí ale vlétli do druhého poločasu s velkou energií a ve 36. minutě to bylo 17:15, sedm minut před koncem už 27:21. V závěru se sice Mičola s Hubáčkem snažili manko stahovat, nedosáhli však ničeho víc, než korekce na závěrečných 32:26.